Prvé PHEV Škody má elektrický dojazd 55 km. Nasledujúc to, čo bola najdlhšia teaser kampaň Škody, 2020 Superb sa konečne odhalil. Cieli na ľudí, ktorí hľadajú dostupnejší a praktickejší Volkswagen Passat. Diskrétne štýlové aktualizácie sú normou pre obnovenie stredne dlhých cyklov od spoločnosti, takže nie je prekvapenie, že vlajková loď susedov sa príliš nezmenila.

Ak viete, kam sa pozrieť, nájdete tu nejaké aktualizácie v rámci faceliftu. Najočividnejšie zmeny sa objavili vzadu, kde bolo korporátne logo nahradené názvom „ŠKODA“, napísané na zadných dverách, čím reflektujú Kamiq a Scala. Zadné full LED svetlá majú o niečo rozdielnu grafiku, než predtým. Prichádzajú s dynamickými smerovými svetlami, na ktoré nadväzuje maska chladiča.

Chrómová výbava s plnou šírkou inštalovaná na zadnej strane, ktorá rozdeľuje zadné svetlá, dáva ilúziu širšieho automobilu, hoci šírka sa nezmenila. Keď ide o veľkosť, zmena štýlu predného nárazníka spravilo hatchback a kombi o 8, resp. 6 mm dlhšími.

Predné svetlá môžu vyzerať príbuzne, no sú v skutočnosti úplne nové, a to bi-xenon + LED denné svetlá, ktoré boli nahradené pokročilou full-LED matrix zostavou, ktorá je prvou pre značku Škoda.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here