Model X2 by malo mať turbom preplňovaný trojvalcový motor, ktorý bude poháňať predné kolesá a elektrický motor, ktorý bude pre zmenu poháňať zadné kolesá.

Pozrite sa na nadchádzajúce BMW X2 PHEV bez akejkoľvek akejkoľvek kamufláže. X2 PHEV vyzerá identicky ako verzie crossoveru, ktoré sú už dostupné.

Predné hmlovky sú v skutočnosti nálepky. Toto naznačuje, že model môže mať iný dizajn než ďalšie varianty. Panel pred dverami šoféra schováva zásuvku na pripojeni hnacej sústavy. Vzadu je jeden výfuk, namiesto páru ako pri ďalších variantov.

Pokiaľ X2 plug-in nasleduje lídra ďalších BMW PHEV, tak by potom nieslo prezývku xDrive25e. Pohon pre tieto modely pozostáva z turbopreplňovaného 1,5-litrového trojvalca, ktorý poháňa predné kolesá a z elektrického motra, ktorý poháňa zadné kolesá. Pre čínsky trh má BMW X1 xDrive25Le 231 koní a krútiaci moment 382 Nm. Šesťmiestna automatická prevodovka je jediná dostupná prevodovka.

Keďže X2 je mechanicky podobné s X1 a tento crossover už má plug-in hybrid pohon, vytvorenie tohto modelu by nemala byť veľká výzva pre BMW. S prakticky žiadnou kamuflážou sa spoločnosť príliš nesnaží auto skrývať. Tieto faktory naznačujú, že model sa môže predstaviť už čoskoro. Za rohom je Frankfurtský autosalón, takže je možnosť, že ho tam uvidíme.

X2

Zdroj: motor1.com. Zdroj fotografií: motor1.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here