Porsche Taycan získalo svieže kamuflážové pokrytie vonkajška, ktoré však toho príliš veľa neskrýva. V skutočnosti, každý kto sa na auto pozrie môže vidieť, že je to Taycan, pretože jeho názov je zobrazený na prednom nárazníku, bočných prahoch, zadnom blatníku a veku batožinového priestoru. Automobilka to teda príliš neskrýva.

Nový testovací prototyp neodhalil žiadne veľké zmeny v dizajne v porovnaní s predchádzajúcimi prototypmi. Vozidlo má stále nízky nos s podivne tvarovanými obdĺžnikovými svetlometmi. Predné brzdové strmene sú absolútne gigantické. Taktiež môžete vidieť kryt pre nabíjací port na prednom blatníku zo strany vodiča.

Toto testovacie vozidlo malo pretekárske sedadlo a klietku. Vzadu Porsche pokračuje so zahrnutím smiešne veľkými falošnými zadnými svetlami. Tenký pás LED svetiel je jedinou skutočne funkčnou časťou. Na rozdieľ od predchádzajúcich vozidiel, toto nemá falošné výfuky ako súčasť kamufláže.

Dva predchádzajúce zábery poskytujú jediný nezahaľený pohľad na kabínu Taycan. Vodič bude mať digitálny prístrojový panel a vyzerá to tak, že sklenený panel, ktorý je roztiahnutý skrz palubnú dosku pred pasažierom môže byť displejom taktiež.

https://cdn.motor1.com/images/mgl/PKMlG/s3/porsche-taycan-interior-spied.jpg

Porsche Taycan Interior Spied

Porsche v minulosti tvrdilo, že Taycan zvládne akceleráciu z 0-100 km/h za menej než 3,5 sekundy a má maximálny dojazd 500 km. Na otestovanie vozidla spoločnosť vyčlenila masívnu vývojovú kampaň, ktorá zahŕňala 6 miliónov kilometrov jazdy na cestách a 10 miliónov kilometrov jazdy vo virtuálnom svete.

Debut Taycan sa uskutoční pred koncom roka, pričom Taycan Cross Turismo, combi verzia, rozšíri ponuku v roku 2020, čím prída priestornejší variant. Po nich budú nasledovať ďalšie vozidlá.

Zdroj: insideevs.com. Zdroj fotografií: insideevs.com

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here