Rok 2019 poriadne ešte neskončil a už tu máme jednu z najväčších noviniek pre tento rok. Salón elektromobilov 2020, ktorý prebehne 24 až 26 januára v bratislavskom Bory Mall je vôbec 1. výstava svojho druhu. Bude špecializovaný výhradne na elektromobily a plug-in hybridy predávané u nás, ako aj elektrické motorky, mopedy a motorky.

Vstup je zadarmo, stačí sa zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke www.e-salon.sk. Navyše máte šancu vyhrať elektromobil na týždeň, po prípade víkend. Ako bonus získate taktiež menšie prekvapenie v podobe kalendáru elektromobilov na tento rok.

Ako návštevník sa môžete pripraviť na súčasnú ponuku elektrických áut, ktoré sú dostupné u nás, spolu s výrobcami a prevádzkovateľmi nabíjacích staníc a nabíjacej infraštruktúry. Na výstave prebehnú odborné prednášky zamerané na najnovšie modely elektrických vozidiel. Zamerajú sa aj na vyvrátenie hoaxov, ktoré kolujú medzi verejnosťou.

Skutoční nadšenci sa môžu tešiť na vyskúšanie vybraných elektrických vozidiel cez testovacie jazdy. Majitelia elektromobilov budú mať šancu spoznať lepšie kolegov za elektrickým volantom, nakoľko sa uskutoční druhý zraz majiteľov elektrických áut. Prvý bol rok dozadu v Trnave.

Toto je super novinka, ktorú nás nebaví len písať, ale aj čítať o nej. Je to veľký krok smerom k pokroku elektromobility na Slovensku a veríme, že ju takýmto spôsobom posunie ďalej. Je to príležitosť pre nadšencov i fanúšikov elektromobilov, aby sa podelili o svoje hobby s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Titulná fotka pre Salón elektromobilov

Zdroj fotografie: e-salon.sk. Zdroj titulnej fotografie: ilustračná/unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here